Informacje

Świąteczny jarmark w Ozorkowie

O jarmarkach bożonarodzeniowych we Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Krakowie czy Warszawie słyszał prawie każdy z Was. A czy wiedzieliście, że podobne wydarzenie odbyło się niedawno w Ozorkowie?

W ostatni weekend na placu im. Jana Pawła II w Ozorkowie zapanował świąteczny klimat. Być może ozorkowski jarmark nie był tak ogromny i spektakularny jak te organizowane w największych polskich miastach, jednak i tak warto było wziąć w nim udział. Uczestnicy mogli spotkać Świętego Mikołaja i anioła, zakupić choinki, świeczki oraz różne świąteczne ozdoby. Główną atrakcją były występy grupy tanecznej Ozo Dance Studio, która szkoli tancerzy w wieku 4-18 lat.

Mieliście przyjemność uczestniczyć w tym jarmarku? Jeśli tak, to jakie są Wasze wrażenia? Swoją opinię możecie przesłać w formie komentarza, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

Loading

Avatar photo

Wiktoria Pietras

Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie. Jestem w klasie językowej, dlatego posiadam dużą swobodę w rozmowach z ludźmi. Bardzo lubię oglądać filmy, najczęściej komediowe lub romantyczne, ale najbardziej cenię sobie spędzony czas w gronie przyjaciół. Interesuję się psychologią i właśnie w tej dziedzinie widzę siebie w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydarzenia z terenu Gminy Parzęczew