Zespół

Seweryn Wyderko
Zajmuję się tworzeniem grafik i postów dla Akademii Piłkarskiej Parzęczew, prowadzę jej konta w mediach społecznościowych. Realizuję również różne projekty graficzne dla znajomych i innych organizacji. Lubię robić fajne i dobre zdjęcia. Z łatwością przychodzi mi tworzenie różnorodnych treści.
Nadia Jankiewicz
Jestem uczennicą II klasy liceum. Interesuję się aktorstwem, montażem i obróbką filmów oraz muzyką. Uwielbiam czytać książki, szczególnie związane z mitologią grecką. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym, choć jestem na profilu humanistycznym, jest fizyka. Trenuję też siatkówkę.
Bartosz Mazurkiewicz
Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.
Konstancja Kisser
Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie, aktualnie uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi (profil biol-chem-mat). Interesuję się naukami ścisłymi, lingwistyką i sztuką. Scena i występy przed kamerą to mój żywioł. Uwielbiam sport oraz podróże. Jestem otwarta na nowe wyzwania i znajomości.
Jakub Gosiński
Uczęszczam do III klasy technikum (profil grafika i poligrafia cyfrowa). Interesuję się fotografią oraz videofilmowaniem. W wolnym czasie robię zdjęcia oraz nagrywam i montuję filmiki, które publikuję w serwisie YouTube. Nie boję się wyzwań i jestem ciekawy nowych przygód.
Patryk Stańczyk
Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.
Maria Banasiak
Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie. Interesuję się geografią. Najlepiej odnajduję się w tematyce kulturalnej. Z łatwością przychodzi mi poznawanie nowych ludzi i prowadzenie z nimi dyskusji. Jestem osobą ciekawą świata, szybko się uczę, a poza tym straszna ze mnie gaduła.
Jakub Ciniewicz
2forU – humanista i „ścisłowiec”. Niedługo zakończę swoją przygodę ze Szkołą Podstawową w Parzęczewie. Uwielbiam majsterkować i „fizykować”. Świetnie czuję się przed kamerą, dlatego mam nadzieję, że kiedyś zobaczycie mnie na swoich ekranach.
Agnieszka Barczyk-Sitkowska
Jestem absolwentką studiów dziennikarskich i kulturoznawczych (specjalność: filmoznawstwo) oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie kulturoznawstwa. Obecnie pracuję w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UŁ. Moje hobby to fotografia.
Mateusz Modliński
Jestem uczniem I klasy liceum, humanistą i geografem (polski i geografia to moje ulubione przedmioty). Interesuję się również montowaniem filmów, pisaniem tekstów i grami komputerowymi. Poza tym ładnie rysuję. Jestem gotowy na wszelkie pomysły i propozycje.
Ada Galon
Jestem uczennicą VII klasy Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Interesuję się nagrywaniem filmów i fotografią. Przed kamerą czuję się świetnie. Od kiedy pamiętam, śpiewam i tańczę. Uwielbiam też słuchać muzyki i podróżować. Odpręża mnie malowanie obrazów.
Leonard Suchodolski
Jestem uczniem VII klasy Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Interesuję się motoryzacją, sportami motorowymi, przede wszystkim rajdami Formuły 1. Z przyjemnością poznaję tajniki grafiki i fotografii. Wolny czas chętnie spędzam na dworze, ze znajomymi, najlepiej jeżdżąc na rowerze.
Julia Michalak
Jestem uczennicą VII klasy Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Kocham ścisłe przedmioty, dopóki je rozumiem. Uwielbiam muzykę elektroniczną i phonk. Lubię rysować to, co mi przyjdzie do głowy. Myślami jestem w swoim świecie, w świecie zaprojektowanym pod ostatni szczegół. Uwielbiam rozmawiać, co czyni mnie zawziętą gadułą. Interesuję się Japonią i jej kulturą, moim marzeniem jest odwiedzić Tokyo.
Antoni Szoszkiewicz
Uczę się w VII klasie Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Interesuję się przede wszystkim montażem. Lubię też sport. Chciałbym wszystkiego spróbować.