Zespół

Nadia Jankiewicz
Jestem uczennicą II klasy liceum. Interesuję się aktorstwem, montażem i obróbką filmów oraz muzyką. Uwielbiam czytać książki, szczególnie związane z mitologią grecką. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym, choć jestem na profilu humanistycznym, jest fizyka.
Bartosz Mazurkiewicz
Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.
Konstancja Kisser
Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie, aktualnie uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi (profil biol-chem-mat). Interesuję się naukami ścisłymi, lingwistyką i sztuką. Scena i występy przed kamerą to mój żywioł. Uwielbiam sport oraz podróże. Jestem otwarta na nowe wyzwania i znajomości.
Jakub Gosiński
Uczęszczam do III klasy technikum (profil grafika i poligrafia cyfrowa). Interesuję się fotografią oraz videofilmowaniem. W wolnym czasie robię zdjęcia oraz nagrywam i montuję filmiki, które publikuję w serwisie YouTube. Nie boję się wyzwań i jestem ciekawy nowych przygód.
Patryk Stańczyk
Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.
Maria Banasiak
Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie. Interesuję się geografią. Najlepiej odnajduję się w tematyce kulturalnej. Z łatwością przychodzi mi poznawanie nowych ludzi i prowadzenie z nimi dyskusji. Jestem osobą ciekawą świata, szybko się uczę, a poza tym straszna ze mnie gaduła.
Jakub Ciniewicz
2forU – humanista i „ścisłowiec”. Zakończyłem swoją przygodę ze Szkołą Podstawową w Parzęczewie, a naukę kontynuuję w Liceum Uniwersytetu Łódzkiego. Uwielbiam majsterkować i „fizykować”. Świetnie czuję się przed kamerą, dlatego mam nadzieję, że kiedyś zobaczycie mnie na swoich ekranach.
Agnieszka Barczyk-Sitkowska
Jestem absolwentką studiów dziennikarskich i kulturoznawczych (specjalność: filmoznawstwo) oraz doktorem nauk humanistycznych w zakresie kulturoznawstwa. Obecnie pracuję w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UŁ. Moje hobby to fotografia.
Leonard Suchodolski
Jestem uczniem VII klasy Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Interesuję się motoryzacją, sportami motorowymi, przede wszystkim rajdami Formuły 1. Z przyjemnością poznaję tajniki grafiki i fotografii. Wolny czas chętnie spędzam na dworze, ze znajomymi, najlepiej jeżdżąc na rowerze.
Antoni Szoszkiewicz
Uczę się w VIII klasie Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Prywatnie interesuję się sztukami walki, bronią i nożami. Lubię w wolnym czasie spotykać się z kolegami i spędzać czas jeżdżąc na rowerze. W redakcji zajmuję się pisaniem tekstów i poszukiwaniem ciekawych tematów oraz poznaję tajniki montażu filmowego.
Nikola Nowak
Jestem uczennicą klasy VIIIe, uczęszczam do Szkoły Podstawowej w Parzęczewie. Bardzo lubię rysować oraz oglądać różne filmy (w szczególności dokumentalne). Zawsze byłam chętna do występowania przed kamerą, np. w różnych filmach oraz wywiadach.
Wiktoria Pietras
Jestem uczennicą klasy VIIId w Szkole Podstawowej w Parzęczewie. Uwielbiam rozmawiać z ludźmi, więc wszelkiego rodzaju wywiady to dla mnie przyjemność. Lubię uczyć się zarówno matematyki, jak i języka polskiego. Uczęszczam na zajęcia taneczne, a w wolnym czasie oglądam filmy, najczęściej komediowe.
Zuzanna Szumska
Jestem uczennicą klasy Vllld w Szkole Podstawowej w Parzęczewie. Moją pasją jest fotografowanie. Od zawsze kocham robić zdjęcia przyrodzie. Lubię też malować. Na płótno przelewam to, co podpowiada mi fantazja.
Maja Gawrych
Jestem uczennicą klasy VIIId Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie. Lubię robić zdjęcia i nagrywać filmy, dlatego działalność w redakcji sprawia mi ogromną przyjemność. Często spotykam się ze znajomymi, nie tylko w szkole, ale również poza nią.