Informacje

Młody Paryż w świątecznym nastroju

Książki, gry, kalendarze – św. Mikołaj dobrze wie, co lubią członkowie naszej redakcji. W tym roku musieliśmy być wyjątkowo grzeczni, bo do świąt został tydzień, a Święty już zdążył nas odwiedzić.

16 grudnia w Regionalnym Centrum Rozwoju w Parzęczewie zorganizowaliśmy świąteczne spotkanie redakcji. – Nasza redakcyjna wigilia była bardzo miła. Ciepła atmosfera cały czas nam dopisywała. Dzięki temu, że stworzyliśmy więzi, udało nam się wspólnie spędzić miło czas – relacjonuje Wiktoria.

Opinię o pozytywnej atmosferze w naszym zespole podzielają także dziewczyny, które członkiniami redakcji zostały zaledwie kilka tygodni temu. – Wypowiadam się jako osoba, która dołączyła właściwie niedawno. Atmosfera była bardzo miła i przyjazna. Myślę, że każdy sprawdził się, wchodząc w rolę św. Mikołaja i kupując prezent dla drugiej osoby. Pokazało to, ile szczęścia może sprawić taki mały a jednak znaczący gest – opowiada Natasza.

Mikołajem był tak naprawdę każdy z nas, ale najlepiej do tej roli przygotował się Antek i to właśnie jemu przypadło w udziale rozdawanie prezentów. W tym świątecznym zadaniu dzielnie wspierał go nasz redakcyjny elf – Patryk.

W spotkaniu uczestniczył także Wójt Gminy Parzęczew Ryszard Nowakowski. Dziękujemy za przekazane nam kalendarze oraz udział w rozmowach na temat przyszłości redakcji. Nowy rok przyniesie zmiany, o których napiszemy już niebawem, dlatego w czasie sobotniego spotkania nie zabrakło również poważnych tematów.

Trudno uwierzyć, że działamy już prawie dwa lata. To była nasza druga – i miejmy nadzieję nie ostatnia – redakcyjna wigilia. Takie chwile mocno budują zespół i pokazują, że razem udało nam się zbudować coś wartościowego. – To spotkanie naładowało nas pozytywną energią. Każdy z nas wychodził z RCR-u z uśmiechem na twarzy – podsumowuje Patryk.

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *