Rozmaitości

Wiedeń w świątecznej odsłonie

Świąteczna atmosfera, klimatyczny wystrój, przepiękne ozdoby i pyszne jedzenie… Któż nie kocha jarmarków bożonarodzeniowych? Ja w tym roku wybrałam się do Wiednia, aby móc odwiedzić to magiczne miasto i poczuć klimat Bożego Narodzenia.

Większość jarmarków odbywa się w okolicy najważniejszych austriackich zabytków takich jak: Belweder, kościół św. Karola czy Schönbrunn. Po całych dniach zwiedzania muzeów udział w jarmarkach jest idealnym odpoczynkiem. Można tam zjeść pyszne austriackie przysmaki, wypić gorącą czekoladę, a także kupić piękne ozdoby i pamiątki. Jeśli nigdy nie mieliście okazji uczestniczyć w takim wydarzeniu, to serdecznie Was do tego zachęcam, bo jarmarki świąteczne organizowane są również w wielu polskich miastach. Sami ostatnio pisaliśmy o Ozorkowie.

W czasie podróży zrobiłam wiele zdjęć, na których starałam się uchwycić niezwykły klimat świątecznego Wiednia. Zapraszam do oglądania.

Loading

Avatar photo

Konstancja Kisser

Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie, aktualnie uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi (profil biol-chem-mat). Interesuję się naukami ścisłymi, lingwistyką i sztuką. Scena i występy przed kamerą to mój żywioł. Uwielbiam sport oraz podróże. Jestem otwarta na nowe wyzwania i znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *