Rozmaitości

Studio Młody Paryż zaprasza

Młody Paryż nie leniuchuje nawet w czasie wakacji! Pod koniec lipca nasza koordynator wymyśliła ćwiczenie, które miało na celu oswajanie nas z kamerą i skonfrontowanie z przygotowaniem programu polegającego na dyskusji w studiu.

Na warsztat wzięliśmy pumptrack – wiadomo, że to u nas temat na czasie, więc każdy może się do niego jakoś odnieść (nawet Bartek, który pochodzi z Ozorkowa i jak sam mówi – jeszcze tego obiektu nie widział).

Zadanie spotkało się z pozytywnym odbiorem uczestników. – Od siebie mogę dodać, że cieszy mnie wpisanie tej aktywności na listę moich doświadczeń. Wszystko miało zostać przeprowadzone w ramach ćwiczeń, dlatego nie miałem dużo czasu na przygotowanie. Mimo to, dzięki współpracy zespołu przed i za kamerą, nagraliśmy bardzo ciekawy materiał. Mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś poprowadzę dyskusję pod szyldem „Studio Młody Paryż” – komentuje Jakub, który zmierzył się z rolą prowadzącego program.

Ćwiczenie poszło nam na tyle dobrze, że postanowiliśmy się z Wami podzielić jego rezultatem. Mamy tylko prośbę – nie traktujcie go do końca serio, bo to naprawdę było wyzwanie! Będziemy wdzięczni za Wasze opinie i informacje, czy chcielibyście, żebyśmy zaczęli tworzyć taki cykl.

Materiał zmontował Dawid Stróżczyk.

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *