Informacje

Sierpniowe atrakcje w gminie Parzęczew

Muzyczne występy, wykład na temat astronomii, sesja zdjęciowa w towarzystwie koni… Brzmi interesująco? Jeśli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość – tego wszystkiego można doświadczyć na terenie gminy Parzęczew w tym miesiącu.

W najbliższą sobotę (12 sierpnia) Dolina Skrzatów zaprasza do siebie na Noc Perseidów. W programie wydarzenia znaleźć można m.in. wykład o astronomii oraz warsztaty kierowane do różnych grup wiekowych. Organizatorzy zaplanowali także konkursy z nagrodami oraz poczęstunek. Zapowiada się ciekawe połączenie nauki z zabawą!

15 sierpnia wójt Ryszard Nowakowski zaprasza wszystkich na parzęczewski rynek. Podczas kolejnej już imprezy, która na przestrzeni ostatnich tygodni odbywa się w tym miejscu (w lipcu pisaliśmy o organizowanym przez Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie koncercie Pasjonatów działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz kapeli ze Śniatowej), będzie można zobaczyć występy Zespołu Pieśni i Tańca „Anilana” oraz Śpiewającej Rodziny Kaczmarków. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na oficjalnym fanpage’u gminy Parzęczew.

Kilka dni później (19-20 sierpnia) niespodziankę dla miłośników koni i fotografii przygotowała Stajnia Kowalewice wraz z Ka Nova Photography. Na terenie obiektu będzie można wziąć udział w płatnej sesji zdjęciowej. Szczegóły oferty znajdują się na stronach organizatorów.

Sierpień to także czas wyczekiwania na pumptrack. Mamy nadzieję, że już wkrótce poinformujemy Was o oficjalnym terminie oddania tego obiektu do użytku. A tymczasem zachęcamy do przesyłania informacji o wydarzeniach organizowanych na terenie naszej gminy. Chętnie o nich napiszemy!

Loading

Avatar photo

Patryk Stańczyk

Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *