KulturaPodróżeRozmaitości

Podziel się opowieścią o swojej podróży

Paryż, Kopenhaga, Zakopane… Do tej pory opublikowaliśmy 11 odcinków cyklu „Młody Paryż w podróży. W każdym z nich opisywaliśmy wybrane miejsca, które odwiedzili członkowie redakcji. Liczymy, że z pomocą naszych sympatyków poszerzymy tę listę.

Niedawno w województwie łódzkim zakończyły się ferie zimowe. Dla wielu z nas była to doskonała okazja do wyjazdu. Nie od dziś wiadomo, że „podróże kształcą”, dlatego wierzymy, że warto je odbywać, a potem o nich opowiadać.

Na jednym z ostatnich spotkań redakcji pojawił się pomysł zaproszenia sympatyków Młodego Paryża do udziału w minikonkursie, w którym rozdamy kilka nagród książkowych. Zadaniem uczestników jest przesłanie materiału (tekst, zdjęcia lub wideo) opowiadającego o swojej podróży. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani – nie ma żadnych ograniczeń dotyczących wieku czy miejsca zamieszkania, wystarczy być naszym sympatykiem.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: redakcja@parzeczew.pl. Nadesłane prace zostaną ocenione przez członków redakcji. Autor każdego materiału, który opublikujemy na naszej stronie internetowej, otrzyma nagrodę książkową.

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *