Rozmaitości

Nasze spojrzenie, nasz głos

Wolność, tolerancja, kreatywność – to tematy, dla których chcieliśmy znaleźć miejsce w naszych materiałach. W końcu Młody Paryż powstał po to, żebyśmy mogli mówić o tym, co dla nas ważne. I tak narodziła się idea cyklu Nasze spojrzenie, nasz głos.

Kiedy powstawała redakcja, próbowaliśmy wyraźnie określić nasze cele. Pisaliśmy wówczas, że chcemy m.in. „zajmować się tym, co dla nas ważne, co sami zauważymy albo co Wy nam podpowiecie, przesyłając nam wiadomość”. Publikowane przez nas materiały przede wszystkim dotyczą tego, co dzieje się na terenie gminy Parzęczew oraz zainteresowań poszczególnych członków redakcji (np. prowadzony przez Bartka Przegląd New Music Friday czy cykl tekstów o informatyce, którego autorem jest Patryk). Co jeszcze jest dla nas ważne? Przekonacie się o tym, śledząc najnowszą propozycję redakcji pt. Nasze spojrzenie, nasz głos.

W pierwszym odcinku na warsztat bierzemy pojęcie niezwykle istotne i zarazem dość szerokie. Jak rozumiemy wolność? W jakich kontekstach możemy o niej mówić? Czy sami czujemy się wolni? Poznajcie nasze spojrzenie, usłyszcie nasz głos!

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *