Rozmaitości

Jeden dzień wakacji w Parzęczewie

Wakacje… Myślę, że każdy z nas je lubi. W dużym mieście lub na wsi, gdzie hoduje się zwierzęta, jest wiele ciekawych zajęć. Jednak czy można miło i fajnie spędzić jeden dzień wakacji w Parzęczewie?

Nad odpowiedzią na to pytanie musiałam się chwilę zastanowić. W końcu doszłam do wniosku, że i w naszej miejscowości znajdują się atrakcje, które mogą umilić wakacyjny czas.

Szkoła w Parzęczewie oferuje duże boisko, które powinno zainteresować miłośników różnych dyscyplin sportowych. Można tam zagrać w piłkę nożną, koszykówkę czy piłkę plażową. Oprócz tego znajdują się również siłownia i plac zabaw. Już niedługo będziemy mogli korzystać z jednego z największych pumptracków świata. Obiekt powstaje w Parzęczewie przy zalewie. Smacznym dopełnieniem aktywnego wakacyjnego dnia będą z pewnością lody, które oferuje budka na placu Kościuszki, zlokalizowana tuż przy fontannie.

W Parzęczewie odnajdą się nie tylko miłośnicy aktywnego stylu życia. To dobre miejsce także dla tych, którzy lubią zwiedzać. Polecam zajrzeć choćby na rynek, obejrzeć nietypowy fresk na budynku urzędu oraz odwiedzić Forum Inicjatyw Twórczych. Parzęczewska instytucja kultury dba o wakacyjne rozrywki dla najmłodszych. Warto wspomnieć, że w tegorocznych półkoloniach uczestniczyło prawie 50 dzieci (konieczne są wcześniejsze zapisy).

Myślicie, że jest więcej możliwości spędzenia jednego dnia wakacji w Parzęczewie? Czy chcielibyście spędzić taki dzień? Odpowiedzi na moje pytania możecie zamieszczać w formie komentarza.

Loading

Avatar photo

Wiktoria Pietras

Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie. Jestem w klasie językowej, dlatego posiadam dużą swobodę w rozmowach z ludźmi. Bardzo lubię oglądać filmy, najczęściej komediowe lub romantyczne, ale najbardziej cenię sobie spędzony czas w gronie przyjaciół. Interesuję się psychologią i właśnie w tej dziedzinie widzę siebie w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *