Rozmaitości

Co najbardziej lubimy w feriach?

Niedawno na naszym profilu w serwisie Facebook mogliście zobaczyć grafikę, na której Nadia przedstawiła najbardziej lubiane elementy ferii. Dziś chciałabym nieco rozwinąć ten temat.

Niektóre osoby, z którymi udało nam się porozmawiać, wskazywały na wady tej zimowej przerwy od zajęć, np. na to, że jest za krótka, że potem i tak na uczniów czeka wiele męczących rzeczy (czytaj: sprawdzianów) i że z wiekiem podejście do niej może się zmieniać. Jednocześnie jednak większość naszych rozmówców (także tych, których odpowiedzi nie zostały zamieszczone na wspomnianej już grafice) stwierdziła, że ferie są świetne. Mimo że – jak wskazywano – są o wiele krótsze od wakacji, to i tak mają sporo zalet. Wielu z nas docenia w nich szansę na odpoczynek i możliwość rozwijania hobby oraz wyjazdy, podczas których możemy zarówno zwiedzać nowe miejsca, jak i jeździć na nartach, łyżwach czy snowboardzie. Wśród innych równie wspaniałych elementów wymieńmy choćby spędzanie czasu z rodziną i… śnieg (na którego obecność nie mamy już niestety wpływu).

Dla mnie samej ferie to chwilowy odpoczynek i możliwość wyspania się. A może Wam przychodzą do głowy jeszcze inne wady lub zalety ferii? Zapraszamy do podzielenia się swoją opinią w komentarzu.

Loading

Avatar photo

Wiktoria Pietras

Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie. Jestem w klasie językowej, dlatego posiadam dużą swobodę w rozmowach z ludźmi. Bardzo lubię oglądać filmy, najczęściej komediowe lub romantyczne, ale najbardziej cenię sobie spędzony czas w gronie przyjaciół. Interesuję się psychologią i właśnie w tej dziedzinie widzę siebie w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *