Rozmaitości

Przegląd New Music Friday #3

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂

Lauv – Stranger

Ten pochodzący z Ameryki wokalista, autor tekstów i producent muzyczny wydał właśnie nowy utwór. Jak sam stwierdził: „Stranger to piosenka o sadze bycia osobą niespokojną i próbującą się zakochać”.

Obejrzyj teledysk w serwisie YouTube

John Legend & Saweetie – All She Wanna Do

W nowym singlu amerykańskiego muzyka pojawia się Saweetie. Utwór zapowiada nadchodzący album Johna, zatytułowany LEGEND. Jego premierę zaplanowano na wrzesień.

Obejrzyj lyric video w serwisie YouTube

Eminem ft. 50 Cent – Is This Love (’09)

Efekt współpracy między tymi artystami jak zwykle brzmi świetnie. Piosenka promuje najnowszy album Eminema pt. Curtain Call 2. Warto dodać, że utwór Is This Love powstał podczas sesji Relapse, czyli wydanego w 2009 roku albumu tego artysty.

Posłuchaj w serwisie YouTube

Blackbear & The Used – toxic energy

Blackbear oraz The Used połączyli siły. Singiel toxic energy ukazał się w rocznicę śmierci biologicznego ojca artysty znanego pod pseudonimem Blackbear. Wydaje się, że piosenka opowiada o toksycznej relacji ojca i syna.

Obejrzyj lyric video w serwisie YouTube

The Killers – Boy

Pochodząca z Ameryki alternatywna formacja rockowa wydała singiel pt. Boy. W jednym z wywiadów Brandon Flowers wyjaśnił, że piosenka ta porusza temat bycia nastolatkiem żyjącym w stanie Utah.

Obejrzyj lyric video w serwisie YouTube

Loading

Avatar photo

Nadia Jankiewicz

Jestem uczennicą III klasy liceum. Interesuję się aktorstwem, montażem i obróbką filmów oraz muzyką. Uwielbiam czytać książki, szczególnie związane z mitologią grecką. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym, choć jestem na profilu humanistycznym, jest fizyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *