RozmaitościSpołeczeństwo

XXVII edycja Pól Nadziei

27 kwietnia odbyła się XXVII edycja Pól Nadziei, w której wzięłyśmy udział my, wolontariuszki ze Szkolnego Koła Wolontariatu. Razem z innymi chętnymi uczennicami zbierałyśmy pieniądze na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Jana Pawła II w Zgierzu. Celem tej kampanii jest zebranie środków na pomoc polskim hospicjum. W zamian za datki wrzucane do puszki rozdawałyśmy darczyńcom żonkile, balony, naklejki, długopisy i krówki.

Wszystko poszło zgodnie z planem – pogoda dopisywała, słońce świeciło, ludzie chętnie i z uśmiechem wrzucali do puszek. W ten sposób udało nam się zebrać 468,20 zł. Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty, a Was zachęcamy do uczestnictwa w takich wydarzeniach. Pomaganie jest piękne!

Materiał przygotowały Wiktoria Pietras i Nikola Nowak.

Loading

Avatar photo

Wiktoria Pietras

Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie. Jestem w klasie językowej, dlatego posiadam dużą swobodę w rozmowach z ludźmi. Bardzo lubię oglądać filmy, najczęściej komediowe lub romantyczne, ale najbardziej cenię sobie spędzony czas w gronie przyjaciół. Interesuję się psychologią i właśnie w tej dziedzinie widzę siebie w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *