Informacje

Październik w gminie Parzęczew 

Czy w tym miesiącu mieszkańcy naszej gminy mogą liczyć na jakieś ciekawe wydarzenia? Sprawdziliśmy, co oferują lokalne instytucje w najbliższym czasie.

Już w najbliższy piątek (6 października) warto wybrać się do Forum Inicjatyw Twórczych. O godzinie 18:00 w Cafe Forum rozpocznie się prezentacja książki Michała Rusinka pt. „Zero zahamowań”. Warto wspomnieć, że autor, który obecnie wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim, był niegdyś sekretarzem Wisławy Szymborskiej.

7 października o godzinie 15:00 we Florentynowie rozpocznie się „Akcja Wystawka”, która stanowi element projektu „FRONTSH1P”. Wydarzenie jest organizowane przez Urząd Gminy w Parzęczewie oraz Stowarzyszenie Sołectwa Florentynów „Przyszłość”. Organizatorzy stwarzają mieszkańcom okazję do oddania niepotrzebnych rzeczy innym, którzy mogą z nich jeszcze skorzystać. Regulamin akcji można znaleźć na fanpage’u gminy Parzęczew.

15 października odbędą się wybory parlamentarne. Lokale wyborcze, w których mieszkańcy będą mogli zagłosować, zostaną otwarte o godzinie 7:00. Nie zapomnijmy o spełnieniu swojego obywatelskiego obowiązku. 

21 października Forum Inicjatyw Twórczych zaprasza na program muzyczno-kabaretowy pt. „Perły z lamusa”. W trakcie wydarzenia muzycy z zespołu Błogostan oraz członkowie grupy teatralnej FIT zaprezentują piosenki Kabaretu Starszych Panów oraz skecze m.in. kabaretu Dudek.

Zachęcamy do przesyłania informacji o wydarzeniach organizowanych na terenie naszej gminy. Chętnie o nich napiszemy! Wystarczy wysłać wiadomość na adres e-mail: redakcja@parzeczew.pl.  

Loading

Avatar photo

Patryk Stańczyk

Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *