Informacje

Szwedzkie fotografie w Parzęczewie

Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie po raz kolejny umożliwia mieszkańcom naszej gminy obcowanie z twórczością zagranicznych artystów. W sobotę w placówce odbył się wernisaż wystawy składającej się z kilkudziesięciu przyrodniczych fotografii. Ekspozycję zatytułowaną Natura w obiektywie można oglądać do końca marca.

– Gorąco polecam obejrzenie wystawy tym, którzy interesują się fotografią, ale także wszystkim miłośnikom przyrody. Polecam szczególnie fotografie Brutusa Östlinga, który tak doskonale potrafi uchwycić niezwykłe momenty z życia dzikiej przyrody. Zachęcam wszystkich do obejrzenia wystawy, bo to niepowtarzalna okazja, żeby tutaj, w Parzęczewie, zobaczyć te wyjątkowe prace wybitnych szwedzkich artystów – mówi Renata Nobrzak, dyrektor FIT-u.

Autorami prac, które można oglądać w siedzibie instytucji, są czterej szwedzcy twórcy: Brutus Östling, Prodromos Anastasiou, Robert Pisanikovski oraz Martin Skoog. Do Parzęczewa fotografie pomógł sprowadzić Adam Kowalczewski, który już wcześniej współpracował z FIT-em w zakresie podobnych inicjatyw.

Loading

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *