Informacje

Muzyczne emocje na parzęczewskim rynku

W niedzielę o godzinie 17:00 rozbrzmiały dzwony parzęczewskiego kościoła, zapowiadając występy dwóch zespołów muzycznych. Na miejscowym rynku mogliśmy posłuchać Pasjonatów działających w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz kapeli ze Śniatowej. To wyjątkowe wydarzenie można było śledzić na naszym facebookowym fanpage’u,

Zapis z transmisji na żywo (16.07.2023)

Najpierw na scenie pojawili się członkowie zespołu Pasjonaci, którzy zostali serdecznie przywitani przez Renatę Nolbrzak, dyrektor Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie. Występ grupy przyciągnął tłumy. Wszyscy byli pod wrażeniem pozytywnej energii, którą muzycy dzielili się z publicznością.

Po występie Pasjonatów prowadząca zaprezentowała drugi zespół, który również nie zawiódł oczekiwań zgromadzonych widzów. Grupa ze Śniatowej kontynuowała muzyczną ucztę i dostarczyła niezapomnianych chwil wszystkim uczestnikom imprezy, wielokrotnie wywołując uśmiechy na ich twarzach.

Atmosfery na placu Kościuszki nie zepsuł nawet niewielki deszcz, którzy padał przed rozpoczęciem wydarzenia. Ludzie cały czas licznie przybywali, przyciągani przez wspaniałą muzykę. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia – to najlepszy dowód na to, że impreza była udana.

Takie imprezy pokazują, jak muzyka potrafi połączyć ludzi i przynieść niezapomniane wrażenia. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek muzycznych atrakcji na parzęczewskim rynku. Czekamy niecierpliwie na kolejne wydarzenia!

Loading

Avatar photo

Patryk Stańczyk

Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *