Rozmaitości

Przegląd New Music Friday #15

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂 Dzisiejszy odcinek będzie nieco inny, gdyż opiszę tylko jeden (według mnie najlepszy) utwór, pozostałe 4 zamieściłem na playliście na Spotify. Linki do nich znajdziecie na końcu tego tekstu.

Alec Benjamin – Paper Crown

Pochodzący z Phoenix piosenkarz Alec Benjamin (którego możecie kojarzyć np. z wydanego w 2018 roku utworu Let Me Down Slowly) opublikował nowy kawałek. OK, może nie do końca „nowy”, bo oryginalna wersja ukazała się już w 2014 roku. Teraz jednak nagranie zostało odświeżone, a do tego – w przeciwieństwie do oryginału – nowa odsłona jest dostępna w serwisach streamingowych. Utwór utrzymany jest w typowym dla Aleca stylu, więc jeśli przypadnie on Wam do gustu, to polecam posłuchać także innych piosenek tego wykonawcy (które brzmią równie świetnie!).

Obejrzyj lyric video w serwisie YouTube

Pozostałe utwory:

Lewis Capaldi – Pointless

PinkPantheress – Boy’s a liar

Loud Luxury, Hook N Sling – Afterparty

Kacper HTA, Gibbs – Nirwana

Loading

Avatar photo

Bartosz Mazurkiewicz

Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *