Rozmaitości

Przegląd New Music Friday #10

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂

Marshmello, Juice WRLD – Bye Bye

14 października 2022 roku ukazał się nowy utwór amerykańskiego producenta muzycznego Marshmello (znanego m.in. z hitu Happier) i rapera Juice’a WRLDa (którego możecie kojarzyć np. z Lucid Dreams). To już trzeci kawałek wydany wspólnie przez tych wykonawców. Został on nagrany jeszcze przed tragiczną śmiercią Juice’a w 2019 roku. Marshmello zdecydował się nie zmieniać w żaden sposób koncepcji tego utworu – brzmi on tak, jak obaj wykonawcy ustalili to kilka lat temu.

Obejrzyj teledysk w serwisie YouTube

girl in red – October Passed Me By

Norweska piosenkarka girl in red (najbardziej znana z utworu we fell in love in october) wydała nowy kawałek. October Passed Me By jest swego rodzaju kontynuacją wyżej wspomnianej piosenki. Producentem utworu jest Aaron Dessner, który wchodzi w skład grupy The National (o jednym z ich kawałków możecie przeczytać w szóstym odcinku tego cyklu).

Obejrzyj short film w serwisie YouTube

Tribbs, C-BooL – All Night (feat. Scott Mac)

Jeden z najpopularniejszych polskich producentów muzycznych C-BooL połączył siły z Tribbsem (znanym m.in. z jego coveru utworu Ostatni raz zatańczysz ze mną Krzysztofa Krawczyka). Efektem tej współpracy jest kawałek All Night, w którym na wokalu pojawia się Irlandczyk Scott Mac. Teledysk do piosenki nagrany został w Warszawie. Utwór łatwo wpada w ucho, z pewnością będzie z niego idealny radiowy hit.

Obejrzyj teledysk w serwisie YouTube

Loading

Avatar photo

Bartosz Mazurkiewicz

Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *