Informacje

Mistrzynie odwiedziły Zgierz

18 kwietnia w Zgierzu na hali MOSiR odbyła się impreza zorganizowana w ramach projektu Mistrzynie w Szkołach prowadzonego przez Fundację Otylii Jędrzejczak. Hasłem przewodnim spotkania były słowa: „Jestem sobą, jestem Bella”.

Wydarzenie rozpoczęło się od serii ćwiczeń w towarzystwie muzyki, przy których uczestniczkom pomagały: Otylia Jędrzejczak (pływanie), Natalia Czerwonka (łyżwiarstwo szybkie), Paulina Maj-Erwardt (siatkówka) i Anna Kiełbasińska (lekkoatletyka). Następnie mistrzynie opowiedziały zebranym o swoich sposobach na stres, o motywacji, pewności siebie i samoakceptacji oraz o kontuzjach. W tej części spotkania każda osoba mogła zadać pytanie. Na koniec wszystkie uczestniczki otrzymały autografy oraz pakiety startowe, na które składały się worki z wodą i produktami marki Bella. Mistrzynie bardzo chętnie pozowały do zdjęć i podpisywały się na koszulkach.

Wykorzystane w materiale zdjęcia pochodzą z prywatnego archiwum autorki.

Fundacja Otylii Jędrzejczak, która odpowiada za projekt Mistrzynie w Szkołach, ma na celu wspieranie młodych sportowców oraz przygotowywanie promujących sport i zdrowy tryb życia projektów, które kierowane są do różnych grup wiekowych. Obecnie organizacja ta prowadzi kilka takich przedsięwzięć. Są to m.in.: Mistrzynie w Szkołach, Sport jest kobietą – Śniadanie Mistrzyń, ZERO jest OK.

Więcej zdjęć ze spotkania można znaleźć na stronie Radia Łódź.

Loading

Avatar photo

Nadia Jankiewicz

Jestem uczennicą III klasy liceum. Interesuję się aktorstwem, montażem i obróbką filmów oraz muzyką. Uwielbiam czytać książki, szczególnie związane z mitologią grecką. Moim ulubionym przedmiotem szkolnym, choć jestem na profilu humanistycznym, jest fizyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *