Informacje

Warsztaty z Młodym Paryżem

W ostatni wtorek, 6 czerwca, członkowie redakcji poprowadzili warsztaty dziennikarskie dla uczniów Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie. W ten sposób Młody Paryż chciał uczcić swoje pierwsze urodziny i dać się lepiej poznać młodzieży z gminy Parzęczew.

Na uczestników spotkania czekały trzy propozycje warsztatów, które odzwierciedlały zainteresowania poszczególnych członków redakcji. Uczniowie biorący udział w wydarzeniu wybierali spośród następujących tematów: WordPress, komentarz, wywiad. Dzięki tej różnorodności mogli zobaczyć, jak działa nasza redakcja oraz kto ją tworzy.

Każde warsztaty to okazja do poszerzania swojej wiedzy oraz do poznawania nowych osób. Dla prowadzących, którzy debiutowali w tej roli, była to szansa na przezwyciężanie swoich lęków.

Czy było warto? – Niezaprzeczalnie warsztaty były ciekawym doświadczeniem. Dały mi, i zapewne całemu zespołowi, cenną lekcję. Wiemy, co można poprawić, więc z każdym kolejnym wydarzeniem będzie jeszcze lepiej. Zorganizowanie tych warsztatów zmotywowało nas również do planowania kolejnych działań – podsumowuje Kuba, który podczas wtorkowego spotkania opowiadał o komentarzu.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Loading

Avatar photo

Patryk Stańczyk

Interesuję się nowinkami informatycznymi oraz technologicznymi. Każdego dnia dążę do zdobywania wiedzy na ten temat. Cechuje mnie komunikatywność, przez co tworzę żywe zespoły zbudowane na wzajemnej pomocy. Jestem otwarty na nowe pomysły, co pozwala mi robić postępy na każdej płaszczyźnie mojego życia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *