Rozmaitości

Przegląd New Music Friday #17

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂 Dzisiejszy odcinek będzie nieco inny, gdyż opiszę tylko jeden (według mnie najlepszy) utwór, pozostałe 4 zamieściłem na playliście na Spotify. Linki do nich znajdziecie na końcu tego tekstu.

CHVRCHES – Over

Szkockie trio CHVRCHES (znane m.in. z utworów The Mother We Share i How Not To Drown) wydało nowy kawałek. Over to pierwsza nowa piosenka zespołu (nie licząc kilku remiksów) od czasu ukazania się płyty Screen Violence w 2021 roku. Utwór utrzymany jest w typowym dla CHVRCHES synth-popowym stylu i brzmi naprawdę dobrze (choć musicie wziąć poprawkę na fakt, że jest to mój ulubiony zespół!). Niestety kawałek nie jest raczej zapowiedzią nowego krążka, a jedynie singlem, który ma w pewien sposób „zamknąć” erę Screen Violence.

Obejrzyj teledysk w serwisie YouTube

Pozostałe utwory:

Imanbek, Trevor Daniel – In The Morning

Jain – The Fool

BROODS – Fuck My Money

The Blessed Madonna – Shades Of Love (feat. The Joy)

Loading

Avatar photo

Bartosz Mazurkiewicz

Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *