Informacje

Młodzież w parzęczewskiej bibliotece – to da się zrobić!

Według statystyk młodzież stanowi obecnie najmniej liczną grupę wiekową wśród osób korzystających z bibliotek. Czy da się to zmienić? Młody Paryż planuje zmierzyć się z tym wyzwaniem.

Dlatego właśnie w ostatnich dniach nawiązaliśmy współpracę z Gminną Biblioteką Publiczną w Parzęczewie. Chcemy promować to miejsce, pokazywać, że każdy młody człowiek może tam przyjść, realizować się, uczyć i rozwijać swoje pasje. Kto wie, może niebawem na naszej stronie zaczną się pojawiać recenzje ulubionych książek?

Chcemy być również jednym ze źródeł informacji o ciekawych wydarzeniach, które odbywają się w naszej bibliotece. Dlatego już teraz informujemy, że aktualnie trwają tam zapisy na warsztaty sensoryczno-kreatywne dla dzieci w wieku do lat pięciu. Zajęcia rozpoczną się w drugiej połowie września. Polecamy serdecznie!

Wszystkie zdjęcia wykorzystane w tym artykule pochodzą ze zbiorów Gminnej Biblioteki Publicznej w Parzęczewie.

Loading

Avatar photo

Konstancja Kisser

Jestem absolwentką Szkoły Podstawowej w Parzęczewie, aktualnie uczę się w I Liceum Ogólnokształcącym w Łodzi (profil biol-chem-mat). Interesuję się naukami ścisłymi, lingwistyką i sztuką. Scena i występy przed kamerą to mój żywioł. Uwielbiam sport oraz podróże. Jestem otwarta na nowe wyzwania i znajomości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *