Rozmaitości

Przegląd New Music Friday #14

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂 Dzisiejszy odcinek będzie nieco inny, gdyż opiszę tylko jeden (według mnie najlepszy) utwór, pozostałe 4 zamieściłem na playliście na Spotify. Linki do nich znajdziecie na końcu tego tekstu.

Stormzy – This Is What I Mean

Stormzy, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich raperów ostatnich lat (możecie go kojarzyć np. z piosenek Vossi Bop czy Own It), wydał nowy album zatytułowany This Is What I Mean. Można na nim znaleźć m.in. utwór o tej samej nazwie. Czytałem kilka recenzji płyty i wszystkie były pozytywne, w jednej z nich spotkałem się też ze stwierdzeniem, że This Is What I Mean to najlepszy kawałek z całego krążka. Na razie nie jestem w stanie potwierdzić ani zaprzeczyć, gdyż nie miałem okazji zapoznać się z całym albumem, jednak dla mnie jest to po prostu najlepszy utwór z tego odcinka cyklu (co oczywiście nie znaczy, że nie warto posłuchać pozostałych!).

Posłuchaj w serwisie YouTube

Pozostałe utwory:

Ali Gatie – Scared of Love

Cristoph, LOWES – Lucid Love

Daria Zawiałow, Sokół – Laura

TYNSKY – I don’t care about the rain

Loading

Avatar photo

Bartosz Mazurkiewicz

Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *