Przegląd New Music Friday #12

Piątek to tzw. Global Release Day, czyli międzynarodowo uzgodniony dzień tygodnia, w którym ukazuje się większość nowych utworów muzycznych. W tym cyklu postaram się wybrać dla Was te najciekawsze, żebyście Wy nie musieli 🙂 Dzisiejszy odcinek będzie nieco inny, gdyż opiszę tylko jeden (według mnie najlepszy) utwór, pozostałe 4 zamieściłem na playliście na Spotify. Linki do nich znajdziecie na końcu tego tekstu.

Avril Lavigne – I’m a Mess (with YUNGBLUD)

Kanadyjska piosenkarka Avril Lavigne (znana m.in. z utworu Head Above Water) połączyła siły z urodzonym w Yorkshire wykonawcą YUNGBLUD (którego możecie kojarzyć np. z kawałka original me). Efektem tej współpracy jest piosenka I’m a Mess. Nagranie wyprodukowali Travis Barker i John Feldmann. Teledysk do utworu został nagrany w Londynie i Los Angeles.

Obejrzyj teledysk w serwisie YouTube

Pozostałe utwory:

Tiësto – 10:35 (feat. Tate McRae)

Sam Fischer – Carry It Well

John Summit – Show Me (feat. Hannah Boleyn)

Kalush Orchestra – Nasze Domy (feat. Szpaku)

Loading

Avatar photo

Bartosz Mazurkiewicz

Interesuję się programowaniem, radiem i nauką języków obcych. Fascynują mnie nowinki technologiczne, Korea Północna, matematyka i polityka (polska i zagraniczna). Uwielbiam muzykę pop i house oraz dzielenie przez zero, a mój ulubiony kolor to #ff6600.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *