Wywiady

Nauczyciele poza szkołą – odcinek piąty

W ramach cyklu Nauczyciele poza szkołą rozmawiamy z dydaktykami ze Szkoły Podstawowej im. Juliana Tuwima w Parzęczewie. Próbujemy poznać ich pasje oraz dowiedzieć się, co lubią robić w czasie wolnym. Tym razem zapytałyśmy o to Pana Marcina Kuzaniaka, który w parzęczewskiej placówce naucza wychowania fizycznego.

Od kiedy pracuje Pan w szkole?

W szkole pracuję od 2003 roku.

A co Pan lubi najbardziej w swojej pracy?

Najbardziej lubię to, że mam ciągły kontakt z różnymi osobami. Praca z dziećmi sprawia mi przyjemność i dzięki temu odnalazłem się w tym zawodzie.

Czy ma Pan dużo czasu wolnego?

Z czasem wolnym bywa różnie.

To znaczy?

Czasami jest tego czasu sporo, a czasami nie ma go wcale.

A co Pan robi w swoim wolnym czasie?

Swój wolny czas staram się spędzać przeważnie aktywnie. Lubię biegać, jeździć na rowerze, pływać. Przyjemność sprawiają mi również jazda na nartach i chodzenie po górach. Wolny czas lubię też spędzać nad wodą, łowiąc ryby.

Dziękujemy za rozmowę.

Autorką zdjęcia jest Maja Gawrych.

Wywiad przygotowały Wiktoria Pietras i Maja Gawrych.

Loading

Avatar photo

Wiktoria Pietras

Uczę się w Liceum Ogólnokształcącym w Ozorkowie. Jestem w klasie językowej, dlatego posiadam dużą swobodę w rozmowach z ludźmi. Bardzo lubię oglądać filmy, najczęściej komediowe lub romantyczne, ale najbardziej cenię sobie spędzony czas w gronie przyjaciół. Interesuję się psychologią i właśnie w tej dziedzinie widzę siebie w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *