Informacje

Błogie dźwięki z Parzęczewa

Błogostan to poczucie szczęścia, rozkoszy, zadowolenia, to potrzeba odstresowania, odetchnięcia, a także doładowania energii, by lepiej radzić sobie z pełną wyzwań rzeczywistością. Błogostan to również nazwa zespołu muzycznego, którego większa część pochodzi z okolic Parzęczewa.

Aktualnie jesteśmy bardzo zabiegani, zapracowani i zestresowani, więc potrzebujemy odprężenia i relaksu. Kilka lat temu sześciu muzyków spotkało się w Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie i w błogiej atmosferze wspólnie przygotowywali repertuar koncertowy. Pomysłodawcą i twórcą zespołu była Renata Nolbrzak – Dyrektor Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie.

Obecnie zespół tworzą artyści: Anna Szoszkiewicz, Janusz Chałas, Artur Pyciarz, Maciej Janecki, Marcin Seweryński, Daniel Mikołajewski. Grupa reaktywuje się w miarę potrzeb koncertowych. Posiada różnorodny repertuar – rozrywkowy, estradowy, jazzowy, klasyczny, folkowy oraz muzykę z nurtu poezji śpiewanej. Prócz koncertów, Błogostan ma na swoim koncie płytę zatytułowaną Potoku bełkot (z piosenkami do słów Jana Sztaudyngera).

Jeśli chcecie wprowadzić się w stan błogostanu, to zapraszamy Was na koncert, który odbędzie się 16 listopada o godzinie 18.00 w Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie.

Źródło: www.foruminicjatyw.pl.

Loading

Avatar photo

Antoni Szoszkiewicz

Uczę się w VIII klasie Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Prywatnie interesuję się sztukami walki, bronią i nożami. Lubię w wolnym czasie spotykać się z kolegami i spędzać czas jeżdżąc na rowerze. W redakcji zajmuję się pisaniem tekstów i poszukiwaniem ciekawych tematów oraz poznaję tajniki montażu filmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *