KulturaPodróże

Młody Paryż w podróży – pocztówka z polskiego wybrzeża

Niedawno razem z innymi uczniami ze Szkoły Podstawowej w Chociszewie wybraliśmy się nad morze. Wyjazd do Władysławowa był formą zielonej szkoły dla klas IV-VIII. Muszę przyznać, że to był naprawdę miły czas.

W ramach wycieczki odwiedziliśmy także Malbork, Westerplatte i Gdańsk. Podczas zwiedzania dowiedzieliśmy się wiele o historii tych miejsc. Staraliśmy się uważnie słuchać i robić zdjęcia najciekawszych zabytków. Czerwcowa wycieczka była cenną lekcją i miłym akcentem wieńczącym cały rok szkolny, a dla niektórych z nas – m.in. dla mnie – kończącym przygodę z chociszewską podstawówką.

Zaletą czerwcowych wycieczek jest to, że zaraz po nich zaczynają się wakacje. Dla wielu z nas oznaczają one kolejne wyjazdy. Tak było też w moim przypadku. Pocztówkę z polskiego wybrzeża przekazuję Wam z obozu sportowego, na którym przebywam od kilku dni. Pewnie niedługo opowiem Wam i o tej wyprawie.

Loading

Avatar photo

Antoni Szoszkiewicz

Uczę się w VIII klasie Szkoły Podstawowej w Chociszewie. Prywatnie interesuję się sztukami walki, bronią i nożami. Lubię w wolnym czasie spotykać się z kolegami i spędzać czas jeżdżąc na rowerze. W redakcji zajmuję się pisaniem tekstów i poszukiwaniem ciekawych tematów oraz poznaję tajniki montażu filmowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wydarzenia z terenu Gminy Parzęczew