KulturaPodróżeRozmaitości

Szkolna wycieczka na Mazury

Wycieczki szkolne zawsze są niezapomnianą przygodą.  Zarówno te krótsze, jak i kilkudniowe dostarczają dawkę wyjątkowych wspomnień, a czas spędzony z przyjaciółmi budzi same pozytywne odczucia.

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Chociszewie ostatnimi czasy mieli okazję odbyć taką właśnie podróż. Dla niektórych była to pierwsza wycieczka,  dla innych zaś ostatnia (choćby dla mnie, ponieważ w tym roku kończę VIII klasę). Jedno natomiast jest pewne – wszyscy jednogłośnie mogą powiedzieć, że było to kilka wspaniałych i emocjonujących dni.  

Podróż rozpoczęliśmy 7 czerwca. Kierunek: Mazury! Gdy dojechaliśmy na miejsce czekały na nas już pierwsze aktywności – strzelanie z wiatrówki oraz łuków. Zmęczeni długą podróżą zakwaterowaliśmy się w naszych domkach. Następnego dnia czekała na nas zabawa w duże piłkarzyki, sumo a także laser tag. Trzeciego dnia świetnie spędziliśmy czas na zabawach drużynowych i samodzielnym robieniu pizzy. Oprócz tego mieliśmy okazję poznać kilka zasad survivalu. Wielkie wrażenie zrobiły na mnie ogromne planszówki rozmiarów człowieka!

Powoli wycieczka dobiegała końca. Ostatniego dnia aktywności delikatny dreszcz przebiegł nam po plecach podczas zabaw w parku linowym. Zielona szkoła była dla nas wszystkich cudowną przygodą i wspaniale spędzonym czasem każdego dnia. Był to idealny moment na to, aby poznać lepiej osoby, z którymi nie miało się wcześniej kontaktu, a z drugiej strony pielęgnować stare, trwałe przyjaźnie. Wróciliśmy pełni pozytywnej energii, uśmiechu i wspaniałych wspomnień! 🙂

Loading

Avatar photo

Martyna Steglińska

Jestem osobą bardzo aktywną społecznie – należę do Związku Harcerstwa Polskiego i Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Biorę także udział w wielu akcjach charytatywnych, jestem przewodniczącą klasy i zastępcą w samorządzie szkolnym w Szkole Podstawowej w Chociszewie. Bardzo lubię pisać wiersze, czytać, robić zdjęcia i rysować. Do redakcji dołączyłam, aby rozwijać swoją pasję pisarską. Nie boję się wystąpień publicznych oraz uwielbiam zdobywać nowe doświadczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *